در روش آموزش زبان انگلیسی به کمک شکوفایی هوش زبانی (VIP) اعتقادی بر سبک سنتی آموزش زبان انگلیسی که در آن حروف الفبا به کودکان ۴ یا ۵ ساله آموزش داده می شود و همچنین در نهایت گرامر را به کودکان می آموزند، نیست. زیرا هیچ کدام از ما نه تنها در سنین کودکی ، هم اکنون هم با فرضیات دستور زبان فارسی صحبت نمی کنیم و صحبت کردن و شنیدن تنها بخشی از عادت های آشنای مغز ماست.

فرایندهای یادگیری در مغز بسیار پیچیده است اما روش های یادگیری آن با روش ساده و خلاقانه بسیار ماندگارتر می باشد. روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان با نام اختصاری VIP این امکان را به کودکان می دهد که همه کلمات را در شرایط واقعی تجسم نموده و به کمک تجربه کردن ، کلمات و جملات در ذهن و هوش خود کدگذاری کنند. آموزش به کمک بازی با کودکان در فضایی شاد و همچنین با ترکیب کلمات و عبارات در قالب طبیعی و کاربردی، بهترین روش آموزش زبان دوم در سراسر دنیا شناخته شده است.

مدرس دوره

مدرسان آموزش دیده که دارای تحصیلات آکادمیک در بالاترین سطح باشند و همچنین آموزش های لازم به منظور برقراری ارتباط مناسب با کودکان دیده باشند، از جمله وجوه تمایز این مرکز آموزش زبان کودکان می باشد.
در حال حاضر خانم دکتر ایران خواه مدرس اصلی دوره آموزش انگلیسی به روش VIP در ایران می باشد.

منابع آموزشی

منابع آموزش زبان انگلیسی به کودکان در روش "ارتقا هوش زبانی" به کمک اساتید آموزش زبان در کشورهای مهاجر پذیر انگلیسی زبان مانند استرالیا ، کانادا ، نیوزلند و امریکا گرد آوری شده اند. کلیه منابع برای آموزش کودکانی هستند که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم می آموزند. برخی از منابع روش VIP عبارتند از؛ Jolly phonics ، KFIRI ، Wattson. کلیه این منابع به صورت کامل برای آموزش کودکان ایرانی بومی سازی گردیده اند.


محل برگزاری دوره

محل برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی VIP در محل این مرکز به آدرس خیابان شریعتی، خیابان دولت برگزار می گردد.

تاییدیه های ما

روش آموزش زبان انگلیسی کودکان ۳ تا ۶ سال به روش "تقویت هوش زبانی" با عنوان اختصاری VIP در ایران دارای تاییدیه از موسسه تحقیقات هوش کودک استرالیا می باشد.

 

هر کودکی ۳ تا ۶ ساله ای باید بتواند صحبت های روزمره را که به زبان فارسی می گوید، پس از گذراندن دوره ۱۸ ماهه ، به راحتی به زبان انگلیسی بگوید و بشنود.

34

تعداد دوره


تعداد دوره های آموزش زبان انگلیسی به روش VIP که تاکنون در تهران برگزار گردیده اند
94

شروع فعالیت


سال شروع فعالیت های آموزشی با روش VIP
936

مدت زمان مطالعه


مدت زمان (نفر-ساعت) مطالعه و پژوهش در مورد مدل آموزش زبان VIP
51

تعداد رضایت نامه


تعداد افرادی که پس از گذراندن دوره آموزشی ، رضایتنامه کتبی ارائه نموده اند (تا پایان شهریور ۹۷)