نحوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان

نحوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان :

آموزش به کمک تقویت هوش زبانی – کلامی و خلاقیت بدین معناست که کودکان مانند زبان مادری ، زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم می آموزند. به زبان ساده تر ، کودکانی که در خانواده آذری بدنیا می آیند و بزرگ می شوند، هرگز به کمک کتاب های آموزشی زبان آذری را نمی آموزند. آنها در جریان زندگی ، تنها با عبارات و کلمات آشنا شده و زبان آذری را در کنار زبان فارسی یاد می گیرند. آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر ۷ سال نیز به همین ترتیب خواهد بود. یعنی کودکان در جریان بازی و فعالیت های ساده و بدون هیچ کتاب و دفتر تمرینی زبان انگلیسی را با لهجه صحیح می آموزند.

روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان بسته به سن آنها تغییر می کند. علت این تغییر نیز تفاوت هایی است که مغز انسان در طی دوره تکامل خود دارد. آموزش زبان دوم برای هیچ کس غیر قابل انجام نیست. به عنوان مثال افرادی با ضریب هوشی بسیار پایین نیز می توانند به زبان فارسی علاوه بر گویش مادری خود به راحتی صحبت کنند. آنچه مسلم است روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان باید بر اساس سن آنها باشد. بگذارید موضوع را تشریح کنیم. اگر فردی ۱۵ ساله در مدرسه به کمک کتاب و تمرینات نوشتاری زبان انگلیسی را یاد می گیرد، نباید همین روش برای کودک ۵ یا ۶ ساله نیز استفاده شود. بهترین روش آن است که کودکان در طی زمان و براساس همان ساختاری که زبان مادری خود را یاد می گیرند، زبان انگلیسی را هم فراگیرند. یعنی کودکی که ۴ یا ۵ سال دارد گستره محدودی از کلمات را می شناسد و استفاده می کند. پس بهتر است در همین زمان کلمات مورد نیاز خود را به زبان انگلیسی هم فراگیرد.

روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان که متاسفانه هم اکنون اغلب مدرسان برای روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده می کنند، آموزش حروف انگلیسی در ابتدا می باشد و تنها تفاوتی که با روش روش آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان دارد، این است که این آموزش به کمک شعر و ترانه نحت عنوان فونیکس است. در صورتی که در سن قبل از مدرسه ، کودکی که فارسی صحبت می کند، هرگز حروف فارسی را نیاموخته است. پس چرا برای یادگیری زبان انگلیسی باید اول حروف را فرا گیرد.

نحوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان در سایر کشورهای پیشرفته بر اساس متدهایی است که با پیشرفت های علم روز در مورد روانشناسی ، عصب شناسی و تکامل مغز انسان هم خوانی دارد. این روش آموزش زبان انگلیسی به کمک تقویت هوش کلامی و با تاثیرگذاری بر روی هوش زبانی کودکان (Verbal Intelligence Progressive) بوده و کودک طی یک تا دو هفته شروع به صحبت و استفاده از عبارات می نماید.

تعداد شرکت کنندگان جهت آموزش زبان انگلیسی به کودکان :

کلاس ها به دو شکل نیمه خصوصی (کمتر از ۵ کودک) و یا خصوصی (مادر و کودک) تشکیل می گردد.

محدودیت سنی جهت آموزش انگلیسی به روش VIP

کودکان ۳ تا ۶ ساله

مدت زمان آموزش:

کلاس ها به صورت دو روز در هفته برگزار می گردد. هر هفته به مدت ۴ ساعت می باشد.

محل برگزاری آموزش زبان انگلیسی به کودکان :

محل برگزاری دوره در خیابان دولت ، روبروی کوچه شهید عراقی ، پلاک ۴۳۳ ، واحد ۲ برگزار می گردد. این محل آموزش بسیار متفاوت از کلاس های آموزش سنتی بوده و دکوراسیون آن به صورت کاملا حرفه ای جهت آموزش های کودکان تهیه شده است. به شما والد گرامی توصیه می کنیم سری به ما بزنید.